• Weber

 • Dulux

  Kvalitní britské barvy Dulux skladem.

 • JUB

  Kvalitní malířské barvy JUB.

 • Primalex

  Dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo,...

 • Stachema

  Je jediným českým výrobcem kompletního sortimentu stavební chemie a přísad do betonů a malt.

Epoksil

Dvousložkový epoxidový nátěr na betonové konstrukce

Použití

Vnitřní dvousložková vodou ředitelná barva na betonové konstrukce, s výjimečně vysokou vodoodpudivostí, výjimečně nízkou propustností pro CO2 a vysokou přídržností k podkladu, odolná velkému počtu agresivních látek. Barva je vhodná pro dekorativní ochranu lehce a středně zatížených podlahových i stěnových povrchů (betony, tvrdé vápenocementové a cementové omítky) ve skladištích, garážích, výrobních halách, pro nátěry stěn tunelů a podchodů, záchytných jímek apod. Není vhodná pro nátěry extrémně mechanicky namáhaných konstrukcí. Základní nátěr není potřebný. Barva: šedá (2 = RAL 7042), pískově šedá (10 = RAL 7032); na objednávku ještě béžová (3 = RAL 1015), rezavě červená (7 = RAL 3009), zelená (8 = RAL 6011). ES prohlášení o shodě podle EN 13813.

Příprava, zpracování

Vzájemně smícháme předem dobře promíchané složky A a B. Menší množství připravíme promícháním složek A a B v objemovém poměru 2 : 1 nebo v hmotnostním poměru 3 : 1. Směs pak znovu dobře promícháme. Ředění vodou pro první nátěr do 10 %, pro druhý, případně třetí nátěr neředit. Nanáší se malířským válečkem nebo štětcem ve dvou až třech vrstvách. Připravíme pouze takové množství barvy, které spotřebujeme právě na jedno natření ucelené plochy! Doba zpracovatelnosti: cca 1 – 2 hodiny, závisí na teplotě. Pracovní teplota: +10°C až +30°C. Doba schnutí (při 20°C a 65 % relativní vlhkosti vzduchu): cca 12 – 48 hodin (pro nanášení další vrstvy, závisí na teplotě). Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Informace o výrobku

Aplikace štětec, váleček
Spotřeba na m2 0,4 kg
Balení 6.00 kg
Hotové barevné odstíny
Barvy na monitoru a z tiskárny se mohou lišit od skutečného odstínu.
Doba použitelnosti 12 měsíců
Skladování Skladovat při +5°C až +25°C, chránit před přímým slunečním zářením. NESMÍ ZMRZNOUT!
Dokumenty ke stažení Technický list, Bezpečností list A, Bezpečností list B, Certifikát kvality, EPOKSIL protikluz