• Weber

 • Dulux

  Kvalitní britské barvy Dulux skladem.

 • JUB

  Kvalitní malířské barvy JUB.

 • Primalex

  Dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo,...

 • Stachema

  Je jediným českým výrobcem kompletního sortimentu stavební chemie a přísad do betonů a malt.

Juboglet

Sádrový stěrkový tmel na zdivo

Použití

Práškový stěrkový tmel na bázi sádry určený k vyrovnání vnitřních povrchů stěn a stropů v tloušťce až do 8 mm. Je vhodný na všechny druhy omítek, neomítnutý beton a ke spárování obkladů ze sádrokartonových desek. Podklad: pevný, suchý a čistý. Základní nátěr: vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Barva: přírodní bílá. Po zaschnutí lze povrch natírat všemi druhy disperzních barev. Pro dosažení dokonalého vzhledu povrch před natíráním jemně vyrovnáme JUBOGLETEM, JUBOLINEM nebo NIVELINEM. ES prohlášení o shodě podle EN 13279.

Příprava, zpracování

Suchou směs zamícháme do cca 40 % vody a 1 minutu mícháme tak, abychom získali homogenní hmotu bez hrudek. Doba zpracovatelnosti: cca 80 minut. Nanáší se nerezovým hladítkem nebo nerezovou malířskou špachtlí, v tloušťce do 8 mm. Pracovní teplota: +8°C až +35°C. Doba schnutí (při 20°C a 65 % relativní vlhkosti vzduchu): cca 1 den na každý milimetr tloušťky (pro broušení nebo nanášení další vrstvy). Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Informace o výrobku

Aplikace nerezové ocelové hladítko
Spotřeba na m2 0,5 kg při tl. vrstvy 1 mm
Balení 20.00 kg
Doba použitelnosti 6 měsíců
Skladování Skladovat v suchých a větraných prostorech.
Dokumenty ke stažení Technický list, Bezpečností list