• Weber

 • Dulux

  Kvalitní britské barvy Dulux skladem.

 • JUB

  Kvalitní malířské barvy JUB.

 • Primalex

  Dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo,...

 • Stachema

  Je jediným českým výrobcem kompletního sortimentu stavební chemie a přísad do betonů a malt.

Jubosan W110

Sanační postřik

Použití

Prášková maltová směs vyrobená na bázi hydraulických pojiv, speciálních plniv a přísad. Je určená jako spojovací můstek mezi povrchem zdiva a podkladní omítkou JUBOSAN W120. Má dobrou přídržnost k podkladu a podklad též výrazně zpevňuje. Zatvrdlý postřik je velmi silně vodoodpudivý a pracuje v systému jako zábrana proti prostupu nahromaděných solí ze zdiva do čerstvě nanesené sanační omítky! Barva: šedá. ES prohlášení o shodě podle EN 998-1. Splňuje požadavky WTA 2-9-04/D.

Příprava, zpracování

Obsah balení (20 kg) zamícháme do cca 3,9 l vody a mícháme tak dlouho, abychom získali homogenní směs bez hrudek. Doba zpracovatelnosti: cca 1,5 hodiny. Nanáší se na navlhčený podklad ručně – zednickou lžící nebo fankou. Mřížkovitě pokryjeme alespoň 50 % stěnového povrchu, v místech, kde je podklad slabší kvality, ho pokryjeme v celé ploše. Takto ošetřený povrch musíme, zvlášť při teplém nebo větrném počasí, po dobu 1 dne vlhčit vodou. Pracovní teplota: +5°C až +30°C. Nepracujeme v dešti, mlze a za silného větru. Čerstvě omítnuté povrchy chráníme před sluncem, deštěm a větrem pomocí závěsů. Doba schnutí (při 20°C a 65 % relativní vlhkosti vzduchu): cca 2 dny (pro nanášení sanační omítky), resp. 24 hodin (ochrana před deštěm). V případě ztížených podmínek z hlediska schnutí (špatně větratelné sklepy apod.) zajistíme zvýšené vytápění a nucené větrání. Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Informace o výrobku

Aplikace zednická lžíce, zednická fanka
Spotřeba na m2 10,0 kg
Balení 20.00 kg
Doba použitelnosti 6 měsíců
Skladování Skladovat v suchých a větraných prostorech.
Dokumenty ke stažení Technický list, Bezpečnostní list