• Weber

 • Dulux

  Kvalitní britské barvy Dulux skladem.

 • JUB

  Kvalitní malířské barvy JUB.

 • Primalex

  Dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo,...

 • Stachema

  Je jediným českým výrobcem kompletního sortimentu stavební chemie a přísad do betonů a malt.

Jubosan W120

Podkladní sanační omítka

Použití

Prášková maltová směs vyrobená na bázi hydraulických pojiv, speciálních plniv a přísad. Je určená jako podklad pod sanační omítku JUBOSAN W130. Vytvrzená omítka je především velmi porézní (pórovitost > 45 % objemově, objemová hmotnost: 1200 kg/m3) a umožňuje ukládání velkého množství solí. Uspořádání a velikost pórů v omítce zabraňují kapilárním jevům. Omítka je vysoce paropropustná (µ < 15). Při zazdívání větších nerovností a prohlubní ji lze použít jako zdící maltu. Barva: přírodní bílá. ES prohlášení o shodě podle EN 998-1. Splňuje požadavky WTA 2-9-04/D.

Příprava, zpracování

Obsah balení (18 kg) zamícháme do cca 5,1 l vody a mícháme 5, max. 6 minut tak, abychom získali homogenní směs bez hrudek. Doba zpracovatelnosti: 30 – 45 minut. Podklad – sanační postřik – den před nanášením omítky navlhčíme. Omítka se nanáší ručně – zednickou lžící, ve vrstvě 1 – 3 cm (silnější vrstvy nanášíme ve dvou nebo více fázích) mezi dvě latě nebo omítníky. Nanesenou omítku stahujeme dřevěnou latí, vrstvu při tom co nejméně stlačujeme a neuhlazujeme. Povrch ihned po nanesení zdrsníme vodorovnými rýhami a musíme jej, zvlášť při teplém nebo větrném počasí, po dobu 2 – 3 dnů vlhčit vodou. Pracovní teplota: +5°C až +30°C. Nepracujeme v dešti, mlze a za silného větru. Čerstvě omítnuté povrchy chráníme před sluncem, deštěm a větrem pomocí závěsů. Doba schnutí (při 20°C a 65 % relativní vlhkosti vzduchu): cca 7 dní na každý cm tloušťky (pro nanášení vrchní omítky), resp. 24 hodin (ochrana před deštěm). V případě ztížených podmínek z hlediska schnutí (špatně větratelné sklepy apod.) zajistíme zvýšené vytápění a nucené větrání. Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Informace o výrobku

Aplikace zednická lžíce
Spotřeba na m2 15 kg při tl. vrstvy 1 cm
Balení 18.00 kg
Doba použitelnosti 6 měsíců
Skladování Skladovat v suchých a větraných prostorech.
Dokumenty ke stažení Technický list, Bezpečnostní list