• Weber

 • Dulux

  Kvalitní britské barvy Dulux skladem.

 • JUB

  Kvalitní malířské barvy JUB.

 • Primalex

  Dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo,...

 • Stachema

  Je jediným českým výrobcem kompletního sortimentu stavební chemie a přísad do betonů a malt.

Jufix lepidlo

Lepidlo na tapety ze skelných vláken

Použití

Ekologické disperzní vodou ředitelné lepidlo na tapety ze skelných vláken. Neobsahuje organická rozpouštědla, je bez zápachu, snadno zpracovatelné. Lepidlo je vhodné pro všechny druhy dostatečně savých, suchých a čistých podkladů, na kterých vady a nerovnosti opravíme a vyrovnáme JUBOLINEM nebo NIVELINEM. Příliš hrubé nebo nedostatečněhladké podklady vytmelíme celoplošně.

Příprava, zpracování

Ředění vodou do 5 %. Nanáší se štětcem, malířským válečkem s delším vlasem nebo stříkáním, a to v přibližně dvojnásobné šířce pruhu tapety. Na odpovídající délku předem nařezané pásy tapet pokládáme na čerstvě nanesené lepidlo “na sraz” tak, že pásy tapet se na krajích těsně stýkají – při tom dáváme pozor na navazování vzoru. Tapetu pevně přitiskneme čalounickou špachtlí nebo tapetovacím válečkem a vytlačíme vzduchové bubliny. Po zaschnutí lepidla tapetu natřeme dvakrát barvou JUPOL GOLD, JUPOL BRILLIANT, JUPOL TREND, JUPOL JUNIOR, JUPOL STRONG nebo barvami z profi řady JUPOL SPECIAL, JUPOL LATEX, přičemž barvu pro první nátěr mícháme s lepidlem v poměru 1 : 1. Pracovní teplota: +5°C až +35°C. Doba použitelnosti naneseného lepidla: cca 30 minut. Doba schnutí přilepené tapety (při 20°C a 65 % relativní vlhkosti vzduchu): cca 12 hodin (pro nanášení barvy). Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Informace o výrobku

Aplikace malířský váleček, štětec, strojní stříkání pistolí
Spotřeba na m2 200 – 300 g
Balení 10.00 kg
Doba použitelnosti 6 měsíců
Skladování Skladovat při +5°C až +25°C, chránit před přímým slunečním zářením. NESMÍ ZMRZNOUT!
Dokumenty ke stažení Technický list, Bezpečností list, Certifikát kvality