• Weber

 • Dulux

  Kvalitní britské barvy Dulux skladem.

 • JUB

  Kvalitní malířské barvy JUB.

 • Primalex

  Dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo,...

 • Stachema

  Je jediným českým výrobcem kompletního sortimentu stavební chemie a přísad do betonů a malt.

Marmorin

Dekorační tmel

Použití

Vysoce kvalitní tmel pro dekorativní úpravy vnitřních stěnových povrchů. Částečná transparentnost a typická struktura poskytují individuální výrazové prostředky nebo umožňují věrné napodobení struktury kamene, dřeva, kůže nebo plátna. Pevné a suché podklady, jako jsou různé jemné omítky, neomítnutý beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky, před nanášením dekorativního tmelu jemně vyrovnáme JUBOLINEM nebo NIVELINEM a natřeme AKRIL EMULZÍ. Barva: 8 odstínů podle vzorníku MARMORIN + odstíny podle JUMIX systému, možné je tónování UNITONEM nebo ACRYLCOLOREM (do 2 %). Odstíny můžeme mezi sebou libovolně míchat.

Příprava, zpracování

Při tenkovrstvých technikách zpracování nanášíme tmel speciálními nerezovými ocelovými stěrkami nebo hladítky, pěnovými a textilními válečky s krátkým vlasem nebo stříkáním ve třech i více vrstvách až do dosažení jemné reliéfní struktury. Konečný vzhled získáme leštěním zaschlé vrstvy a ochranným nátěrem MARMORIN EMULZÍ. Při silnovrstvých technikách nanášení používáme MARMORIN více odstínů, které nanášíme nerezovými špachtlemi a dalším pomocným nářadím na zpracovávanou plochu v libovolných vzorech, vrchní část suché vrstvy obrousíme a vzniklý povrch vyleštíme nerezovou špachtlí a ochráníme MARMORIN EMULZÍ. Výjimečně ho lze naředit vodou do 5 %. Pracovní teplota: +5°C až +35°C. Doba schnutí (při 20°C a 65 % relativní vlhkosti vzduchu): cca 24 hodin (pro nanášení další vrstvy). Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Informace o výrobku

Aplikace nerezové ocelové hladítko, nerezová ocelová špachtle, váleček s krátkým vlasem, pěnový malířský váleček
Spotřeba na m2 100 – 300 g a více, záleží na požadované struktuře a technice nanášení.
Balení 1.00 kg, 8.00 kg
Tónování JUB JUMIX
Hotové barevné odstíny glamour
Barvy na monitoru a z tiskárny se mohou lišit od skutečného odstínu.
Doba použitelnosti 12 měsíců
Skladování Skladovat při +5°C až +25°C, chránit před přímým slunečním zářením. NESMÍ ZMRZNOUT!
Dokumenty ke stažení Technický list, Bezpečností list, Certifikát kvality