• Weber

 • Dulux

  Kvalitní britské barvy Dulux skladem.

 • JUB

  Kvalitní malířské barvy JUB.

 • Primalex

  Dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo,...

 • Stachema

  Je jediným českým výrobcem kompletního sortimentu stavební chemie a přísad do betonů a malt.

Elektrofix

Tmel pro montáž elektroinstalací

Použití

Rychletvrdnoucí tmel na bázi sádry určený k upevnění elektrických a jiných kabelů, elektroinstalačních trubek, vypínačových a elektroinstalačních krabic, rozvaděčů. Slouží také pro vyplnění, případně vyrovnání velkých nerovností a spár na vnitřních stěnových a stropních površích, jako jsou např. všechny druhy omítek, neomítnutý beton, cihelné a pórobetonové zdivo a další konstrukce. Podklad: pevný, suchý a čistý. Barva: šedá. ES prohlášení o shodě podle EN 13279.

Příprava, zpracování

Suchou směs zamícháme v nádobě z pryže nebo měkkého plastu do cca 30 % vody a ihned po promíchání použijeme pro upevňování prvků na stěnové povrchy. Pro lepení na stropy směs použijeme až v době, kdy začíná tvrdnout. Doba zpracovatelnosti: cca 3 – 4 minuty. Pracovní teplota: +5°C až +35°C. Doba tvrdnutí (při 20°C a 65 % relativní vlhkosti vzduchu): cca 7 – 10 minut. Nářadí ihned po použití omyjte vodou.

Informace o výrobku

Aplikace nerezové ocelové hladítko, nerezová malířská špachtle
Spotřeba na m2 10 – 12 kg při tl. vrstvy 1 cm
Balení 2.00 kg, 20.00 kg
Doba použitelnosti 12 měsíců
Skladování Skladovat v suchých a větraných prostorech.
Dokumenty ke stažení Technický list, Bezpečností list, Certifikát kvality