• Weber

 • Dulux

  Kvalitní britské barvy Dulux skladem.

 • JUB

  Kvalitní malířské barvy JUB.

 • Primalex

  Dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo,...

 • Stachema

  Je jediným českým výrobcem kompletního sortimentu stavební chemie a přísad do betonů a malt.

Tikkurila Fasády

Tikkurila FasádyKvalitní barva a pěkný odstín tvoří základ při výběru fasády. Při jejím výběru je třeba brát do úvahy řadu faktorů, jako jsou světelné podmínky, drsnost nebo hladkost povrchu, okolní stavby a pod.

Tikkurila nabízí 2 základní barvy na fasády, a to silikonový základ Finngard Primer W na zlepšení vodoodpudivosti porézních betonů a omítek a akrylátovým disperzní barvu Finngard Nanoprimer s nanotechnologií, která vyplňuje a upevňuje póry na celém povrchu, zpevňuje strukturu, vyrovnává absorpční sílu a zvyšuje přilnavost fasádní barvy.

Požadavky na vrchní fasádní barvu by mělo být zajištění dlouhodobé ochrany povrchu, speciálně proti dešti, změnám teploty a UV záření. Natřený povrchy by neměl zadržovat špínu.

Tikkurila nabízí akrylátovým-silikonovou barvu Finngard Novasil, akrylátovou barvu na beton Finngard Concrete a nanotechnologické fasádní barvy s Nano Clear Systémem Finngard Nonoclear a vysokoelastická fasádní barvu Finngard Elastomeric.